Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cs:public:turris_omnia_kryty [2017/03/28 15:44]
qxstyles
cs:public:turris_omnia_kryty [2017/03/28 15:44] (aktuální)
qxstyles [Výroba na zakázku]
Řádek 25: Řádek 25:
   * Cena upravené verze bude výrazně dražší než standardní verze. Je to zapříčiněno hlavně tím, že výroba takového kousku neběží v rámci běžné výroby, ale mimo ni.   * Cena upravené verze bude výrazně dražší než standardní verze. Je to zapříčiněno hlavně tím, že výroba takového kousku neběží v rámci běžné výroby, ale mimo ni.
   * Dodací doba může být delší než u běžné varianty.   * Dodací doba může být delší než u běžné varianty.
-  * Extrémní ​mnoho věcí na úpravu není. Maximálně tak nějaké otvory navíc nebo uživatelské barvy - ovšem musí to být barvy, kterými výrobce disponuje. Zde je také třeba myslet na to, že popisky se vytváří za pomoci laseru, který má také své limity. ​+  * Extrémně ​mnoho věcí na úpravu není. Maximálně tak nějaké otvory navíc nebo uživatelské barvy - ovšem musí to být barvy, kterými výrobce disponuje. Zde je také třeba myslet na to, že popisky se vytváří za pomoci laseru, který má také své limity. ​
 Na obrázku vpravo je vidět příklad upravené verze krytu a orientační velikostní rozdíl mezi klasickým krytem a NAS boxem. Na obrázku vpravo je vidět příklad upravené verze krytu a orientační velikostní rozdíl mezi klasickým krytem a NAS boxem.