Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cs:public:openwisp-setup-server [2019/07/08 12:07]
ljelinek +návod pro klientskou část
cs:public:openwisp-setup-server [2019/07/08 13:23] (aktuální)
ljelinek typo
Řádek 14: Řádek 14:
 Postup při instalaci: Postup při instalaci:
  
-  - Nainstalovat na místní počítač příslušnou roli z Ansible Galaxy:ansible-galaxy install openwisp.openwisp2` +  - Nainstalovat na místní počítač příslušnou roli z Ansible Galaxy: ​''​ansible-galaxy install openwisp.openwisp2''​ 
-  - Vytvořit pracovní adresář (např. ​`openwisp2-ansible`) a vstoupit do něj. +  - Vytvořit pracovní adresář (např. ​''​openwisp2-ansible''​) a vstoupit do něj. 
-  - Vytvořit soubor s inventářem a přidat do něj server (do skupiny ​`openwisp2`). +  - Vytvořit soubor s inventářem a přidat do něj server (do skupiny ​''​openwisp2''​). 
-  - Vytvořit následující playbook a spustit ho nástrojem ​`ansible-playbook`:+  - Vytvořit následující playbook a spustit ho nástrojem ​''​ansible-playbook''​:
  
 <​code>​ <​code>​
Řádek 28: Řádek 28:
 </​code>​ </​code>​
  
-Následně se lze přihlásit přes webový prohlížeč k nainstalovanému systému (na `https://​adresa.serveru/​admin`). Uživatelské jméno je `admin`, heslo `admin`. Heslo je potřeba změnit, lze vytvořit uživatele podle potřeby.+Následně se lze přihlásit přes webový prohlížeč k nainstalovanému systému (na https://​adresa.serveru/​admin). Uživatelské jméno je ''​admin''​, heslo ''​admin''​. Heslo je potřeba změnit, lze vytvořit uživatele podle potřeby.
  
 Po instalaci OpenWISP na server můžete instalovat klientskou část (agenta) na jednotlivé routery podle [[cs:​public:​openwisp-setup-turris|návodu]]. Po instalaci OpenWISP na server můžete instalovat klientskou část (agenta) na jednotlivé routery podle [[cs:​public:​openwisp-setup-turris|návodu]].