Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
Následující verze Obě strany příští revize
cs:howto:omnia_factory_reset [2017/09/17 10:04]
kkoci [Přepis operačního systému novou verzí z USB disku]
cs:howto:omnia_factory_reset [2018/01/30 09:38]
jschlehofer
Řádek 11: Řádek 11:
   * 5 nebo víc svítících LED : Start do záchranného systému (vyžaduje sériovou linku)   * 5 nebo víc svítících LED : Start do záchranného systému (vyžaduje sériovou linku)
  
-Pokud počet rozsvícených LED dosáhne maxima, začnou se LED rozscěcet opět od začátku.+Pokud počet rozsvícených LED dosáhne maxima, začnou se LED rozsvěcet opět od začátku.
  
 Po uvolnění tlačítka reset rozsvícené LED třikrát zablikají. Pokud bude počet blikajících LED rozdílný, než požadovaný,​ stiskněte opět tlačítko reset a proveďte volbu znovu. Po uvolnění tlačítka reset rozsvícené LED třikrát zablikají. Pokud bude počet blikajících LED rozdílný, než požadovaný,​ stiskněte opět tlačítko reset a proveďte volbu znovu.
Řádek 52: Řádek 52:
  
 Stáhněte si poslední verzi Turris Omnia image z [[https://​repo.turris.cz/​omnia/​medkit/​omnia-medkit-latest.tar.gz]]. Stáhněte si poslední verzi Turris Omnia image z [[https://​repo.turris.cz/​omnia/​medkit/​omnia-medkit-latest.tar.gz]].
-Uložte soubor omnia-medkit-last.tar.gz na USB disk do jeho kořenového adresáře a zapojte disk do USB konektoru na předním panelu routeru. Podporované filesystémy jsou ext2/3/4, BtrFS, XFS a FAT.+Uložte soubor omnia-medkit-latest.tar.gz na USB disk do jeho kořenového adresáře a zapojte disk do USB konektoru na předním panelu routeru. Podporované filesystémy jsou ext2/3/4, BtrFS, XFS a FAT.
 Následně zvolte tlačítkem reset režim 4 (svítí 4 LED). Následně zvolte tlačítkem reset režim 4 (svítí 4 LED).