Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
cs:howto:mox_rescue_modes [2019/06/24 08:44]
ljelinek [Různé záchranné režimy MOX] upřesnění LED
cs:howto:mox_rescue_modes [2019/06/24 10:50]
ljelinek [Různé záchranné režimy MOX] +link na MOX A
Řádek 13: Řádek 13:
 Během bootování lze tlačítko použít pro výběr jednoho ze záchranných režimů zařízení Turris MOX. Do výběru se dostanete, podržíte-li tlačítko při připojování napájení. Během bootování lze tlačítko použít pro výběr jednoho ze záchranných režimů zařízení Turris MOX. Do výběru se dostanete, podržíte-li tlačítko při připojování napájení.
  
-Fungování záchranného systému je takové, že MOX signalizuje pomocí LED vedle USB portu na modulu MOX A, co bude dělat. Pokud to nechcete, stiskněte tlačítko a MOX vám nabídne další režim. Až budete spokojeni s tím, co se MOX chystá dělat, nemusíte už dělat nic, jen počkejte.+Fungování záchranného systému je takové, že MOX signalizuje pomocí LED vedle USB portu na [[cs:​howto:​mox:​mox-a-cpu|modulu MOX A]], co bude dělat. Pokud to nechcete, stiskněte tlačítko a MOX vám nabídne další režim. Až budete spokojeni s tím, co se MOX chystá dělat, nemusíte už dělat nic, jen počkejte.
 MOX oznámí vybraný režim dvakrát, než do něj skutečně přejde (pro případ, že prošvihnete první oznámení kvůli tomu, že se zabýváte mačkáním tlačítka). MOX oznámí vybraný režim dvakrát, než do něj skutečně přejde (pro případ, že prošvihnete první oznámení kvůli tomu, že se zabýváte mačkáním tlačítka).