Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cs:howto:mox_first_setup [2019/05/20 10:49]
ljelinek dokončení překladu en -> cs
cs:howto:mox_first_setup [2019/05/20 14:00] (aktuální)
ljelinek odkazy en -> cs
Řádek 11: Řádek 11:
   * Upgrade mPCIe by měl být zapojen do slotu mPCIe na hlavní desce MOX B nebo G.   * Upgrade mPCIe by měl být zapojen do slotu mPCIe na hlavní desce MOX B nebo G.
  
-2. Pokud jste se zařízením získali kartu microSD, vložte ji do slotu microSD na hlavní desce MOX A. Chcete-li použít vlastní kartu, postupujte prosím podle [[en:​howto:​mox_microsd_card|tohoto návodu]].+2. Pokud jste se zařízením získali kartu microSD, vložte ji do slotu microSD na hlavní desce MOX A. Chcete-li použít vlastní kartu, postupujte prosím podle [[cs:​howto:​mox_microsd_card|tohoto návodu]].
  
 3. Zapojte kabel do portu WAN 3. Zapojte kabel do portu WAN
 Používáte-li ve svém zařízení modul D (SFP), použijte ho pro připojení k Internetu. Používáte-li ve svém zařízení modul D (SFP), použijte ho pro připojení k Internetu.
 Nepoužíváte-li modul D, ale máte některý z ethernetových modulů (C nebo E), připojte kabel od svého ISP (nebo kabel od jiného zařízení) do ethernetového portu na MOX A. Nepoužíváte-li modul D, ale máte některý z ethernetových modulů (C nebo E), připojte kabel od svého ISP (nebo kabel od jiného zařízení) do ethernetového portu na MOX A.
-Máte-li jen jediný síťový port, postupujte podle [[en:​howto:​cpu_only|tohoto návodu]].+Máte-li jen jediný síťový port, postupujte podle [[cs:​howto:​cpu_only|tohoto návodu]].
  
 4. Zapojte kabel do portu LAN 4. Zapojte kabel do portu LAN