Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cs:howto:mox:mox-f-usb [2019/06/24 10:38]
ljelinek slovosled
cs:howto:mox:mox-f-usb [2019/07/30 10:06] (aktuální)
ljelinek -originální (k modulu F se zdroj nedodává)
Řádek 3: Řádek 3:
 Tento modul obsahuje USB porty. Pokročilejší uživatelé mohou pomocí SSH nebo LuCI konfigurovat zařízení pro různé funkce. Tento modul obsahuje USB porty. Pokročilejší uživatelé mohou pomocí SSH nebo LuCI konfigurovat zařízení pro různé funkce.
  
-Používáte-li modul F, použijte ho pro napájení celé sady. Lze napájet celou sadu z modulu F bez připojení napájení do konektoru na modulu A. Lze také použít současně oba originální ​napájecí zdroje a oba konektory.+Používáte-li modul F, použijte ho pro napájení celé sady. Lze napájet celou sadu z modulu F bez připojení napájení do konektoru na modulu A. Lze také použít současně oba napájecí zdroje a oba konektory.
  
 Doporučená průměrná zátěž pro USB porty na modulu F při používání všech portů a napájení na modulu F je maximálně 800 mA na port. Tento limit by měl být pro běžné použití více než dostatečný. Potřebujete-li trochu více, doporučujeme přidat dodatečné chlazení. Doporučená průměrná zátěž pro USB porty na modulu F při používání všech portů a napájení na modulu F je maximálně 800 mA na port. Tento limit by měl být pro běžné použití více než dostatečný. Potřebujete-li trochu více, doporučujeme přidat dodatečné chlazení.